محل تبلیغات شما

فرزندان شما باهوش تر از چیزی هستند که شما تصور می کنید. بارها کودکانی را دیده ام که با نگاه کردن به دستان من بدون اینکه در حال آموزش باشند ناخودآگاه الگویی شبیه به چیزی که من می نواخته ام را با دستان کوچکشان در کنار من اجرا کرده اند.این موضوع بعد از چندین سال تدریس هنوز مرا حیرت زده می کند.کودکانی را نیز دیده ام که از درس و مدرسه فراری هستند اما با کمال میل و بدون اجبار به سمت پیانو می آیند و حتی از دیدن این ساز زیبا و جادویی لذت می برند.
پس بیاید کمی ذهنیت خود را نسبت به کودک دلبندتان تغییر دهید و در مواردی مقداری آزادی فکر و عمل به آنها بدهید.مطمئنا دوست ندارید که کودک وقتش را با انواع کلاسهایی که دوست ندارد و تمام وقتش را می گیرد و حتی او را به سمت افسردگی میکشاند تلف کند.پس بگذارید تا به دنبال علاقه خویش  برود اگر این مطلب را می خوانید پس به احتمال زیاد علاقه ای را در وجود کودکتان پیدا کردید پس این بارقه زندگی بخش را نادیده نگیرید و از همین حالا به فکر آینده وی باشید.

گام نخست : انتخاب مدرس و آموزشگاه مناسب برای تدریس 

گام دوم : تشویق و القا مهم بودن این رویه از جانب شما‌. به عبارتی کودک شما باید بداند که این یک امر مهم برای خود او و خانواده اوست.

گام سوم : متناسب با تغییرات باید سبک آموزش نیز تغییر کند. شاید مجبور شوید مدرس را تعییر دهید تا شخصی متناسب با روحیات فرزندتان را بیابید.

مجموعه ای از بهترین نت آهنگ های یانی

هر آنچه یک موزیسین باید بداند

راهنمای عملی در نواختن پیانو و کیبورد

پس ,کند ,ام ,کودک ,تغییر ,دهید ,ام که ,دیده ام ,و حتی ,متناسب با ,را با

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها